شرایط خرید

شرایط و ضوابط ارائه خدمات دفتر پژوهشهای فرهنگی


1. کلیه سفارشی‌های ثبت‌شده پس از تأیید پرداخت و صدور فاکتور آماده شده و ارسال می‌شوند. هیچ سفارشی پیش از تأیید پرداخت ارسال نخواهد شد.

2. سفارش‌ها، پس از تأیید پرداخت ظرف یک تا چهار روز کاری (پنجشنبه و جمعه و تعطیلات رسمی روزهای غیرکاری بازار توزیع کتاب هستند) آماده و ارسال می‌شوند. 

3. پس از تأیید پرداخت، ایمیلی حاوی اطلاعات سفارش به‌صورت خودکار برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت عدم دریافت این ایمیل جهت تأیید پرداخت از طریق ایمیل یا تلفن با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

4. در صورت انصراف مشتری از سفارش تأیید شده (طی چهار روز کاری اول)، چون کتاب به درخواست ایشان تهیه می‌شود، 15% از مبلغ سفارش کسر گردیده و مابقی مبلغ به حساب اعتباری مشتری مسترد می‌گردد.

5. اطلاعات ارائه شده به سایت دفتر پژوهشهای فرهنگی توسط مشتریان صرفاً برای ارائه خدمات مورد نظر استفاده شده و تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص دیگری قرار نخواهد گرفت.

6. هنگام ثبت سفارش درج کدپستی صحیح، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، اجباری است. در صورت عدم درج کدپستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت دریافت نگران بسته یا برگشت داده شدن آن بر عهده مشتری است و ارسال مجدد آن مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی می‌گردد.

7. هنگام ارسال بسته پستی، نام، نشانی کدپستی و تلفن‌های ارائه شده توسط مشتری بر روی پاکت درج می‌شود تا امکان تماس مأمور پست با گیرنده در موارد ضروری فراهم باشد.

8. هزینه حمل و نقل برای شهرستانها بر اساس هزینه پست ایران محاسبه می شود. همچنین برای تهران هزینه پیک براساس دوری و نزدیکی مسافت محاسبه می شود